O Nás

o Nás

Optika Clarity s.r.o.

nabízí komplexní služby v oboru oční optiky a optometrie. Využívá nejmodernějších přístrojů, materiálů a metod ve zhotovování korekčních pomůcek pro ametropy a slabozraké. Spolupracujeme s předními dodavateli korekčních pomůcek, brýlových obrub, korekčních brýlových a kontaktních čoček na českém trhu. Všechny námi nabízené produkty splňují standardní i vysoké nároky uživatelů. Dbáme na kvalitu a individuální přístup k našim zákazníkům. Specializujeme se rovněž na dětskou oční optiku a náš záměr je mít nejširší sortiment v segmentu dětské oční optiky v kraji. Poskytujeme služby široké veřejnosti, dbáme na nejvyšší kvalitu nabízených produktů, snažíme se o maximální naplnění přání zákazníka s ohledem na jeho potřeby a možnosti. Nabízíme rovněž výbornou dostupnost, pohodlné parkování a bezbariérový přístup. Našim klientům nabízíme uplatnění poukazů od lékaře, věrnostní benefity a další výhody. Naše optometrická vyšetřovna má statut: „Nestátní zdravotnické zařízení“, udělený krajem Vysočina a Jihomoravským krajem, odborem zdravotnictví.

Náš tým se skládá ze zkušených optometristů s titulem magistr, kteří Vám provedou vyšetření zraku a poradí s jakýmkoliv očním problémem, včetně aplikace kontaktních čoček. S výběrem vhodné brýlové obruby a brýlových čoček Vám pomůže tým očních optiků (diplomovaných specialistů), kteří se orientují v současných designových trendech brýlových obrub a nejnovějších materiálech a inovacích ve výrobě brýlových čoček a jejich povrchových úprav.

U nás si můžete vybrat z více než tisíce dámských, pánských a dětských brýlových obrub a z více než sta slunečních brýlí. Setkáte se zde s nejmodernějšími přístroji k měření zraku a technikou zjištění vzdálenosti vašich zornic, která je nutná pro nejlepší kvalitu vašeho vidění přes nové brýle.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu, Ing. René FOLTÁN , jednatel společnosti