Zákaznické výhody

Zákaznické výhody

V Třebíči, dne 12. 4. 2014

 

Vážená zákaznice, Vážený zákazníku, rádi bychom Vám chtěli touto cestou poděkovat, že jste si svoje brýle zakoupili právě v naší optice. Naše poděkování bychom Vám rádi vyjádřili bezplatným servisem a čištění ultrzvukem u nás zakoupených brýlí.

Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Kraje Vysočina a Jihomoravského kraje udělil naší optice statut Nestátního zdravotnického zařízení.

 

Náš tým se skládá ze zkušených optometristů s titulem magistr, kteří Vám provedou vyšetření zraku, aplikaci kontaktních čoček a poradí s jakýmkoliv očním problémem.

 

S výběrem vhodné brýlové obruby a brýlových čoček Vám pomůže tým optiků (diplomovaných specialistů), kteří se orientují v současných designových trendech brýlových obrub a nejnovějších materiálech a inovacích ve výrobě brýlových čoček a jejich povrchových úprav.

 

U nás si můžete vybrat z více než tisíce dámských, pánských a dětských brýlových obrub a z více než sta slunečních brýlí. Setkáte se zde s nejmodernějšími přístroji k měření zraku a technikou zjištění vzdálenosti Vašich zornic, která je nutná pro nejlepší kvalitu Vašeho vidění přes nové brýle.

 

Se srdečným pozdravem Tým Optika Clarity

 

Ing. René FOLTÁN , jednatel společnosti