Zákaznické výhody

Zákaznické výhody

V Třebíči, dne 12. 4. 2014

 

Vážená zákaznice, Vážený zákazníku, rádi bychom Vám chtěli touto cestou poděkovat, že jste si svoje brýle zakoupili právě v naší optice. Naše poděkování bychom Vám rádi  vyjádřili  přiloženou zákaznickou kartou. Získáváte tak řadu výhod, například slevu na další nákupy 5 až 10 %, drobné opravy a čištění ultrazvukem zdarma apod. Senioři nad 65 let automaticky získávají slevu 10 % na celý nákup. Zákaznická karta je přenosná, takže ji můžete zapůjčit komukoli, na kom Vám záleží.

 

Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Kraje Vysočina udělil naší optice statut Nestátního zdravotnického zařízení.

 

Náš tým se skládá ze zkušených optometristů s titulem magistr, kteří Vám zdarma provedou vyšetření zraku a poradí s jakýmkoliv očním problémem, včetně aplikace kontaktních čoček.

 

S výběrem vhodné brýlové obruby a brýlových čoček Vám pomůže tým optiků (diplomovaných specialistů), kteří se orientují v současných designových trendech brýlových obrub a nejnovějších materiálech a inovacích ve výrobě brýlových čoček a jejich povrchových úprav.

 

U nás si můžete vybrat z více než tisíce dámských, pánských a dětských brýlových obrub a z více než sta slunečních brýlí. Setkáte se zde s nejmodernějšími přístroji k měření zraku a technikou zjištění vzdálenosti Vašich zornic, která je nutná pro nejlepší kvalitu Vašeho vidění přes nové brýle.

 

Se srdečným pozdravem Tým Optika Clarity

 

Ing. René FOLTÁN , jednatel společnosti